Verejná správa
Obec Repejov
Všeobecná verejná správa
- Sídlo
- Repejov
- Od roku
- 1973
- IČO
- 00 323 462
Obec Repejov
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Sídlo
- Repejov 32, 067 04 Repejov
- Na trhu od
- 1. júla 1973
- IČO
- 00 323 462
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Organizácia v číslach
- 53
- rokov na trhu
- 1973
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Obec Repejov
Obec Repejov je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom na adrese Repejov 32, 067 04 Repejov. Zapísaná je od 1. júla 1973 (Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad všeobecná verejná správa.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Obec Repejov
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- IČO
- 00 323 462
- Dátum vzniku
- 1. júla 1973
- Sídlo
- Repejov 32, 067 04 Repejov
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky, oddiel 313-5100, vložka č. 1964-18
- Sektor (ESA 2010)
- Miestna samospráva
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Obec Repejov zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Všeobecná verejná správa
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Obec Repejov?
Sídlo je na adrese Repejov 32, 067 04 Repejov.
Čím sa Obec Repejov zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: všeobecná verejná správa.
Aké je IČO – Obec Repejov?
IČO je 00 323 462.
Kedy vznikla Obec Repejov?
Vznik: 1. júla 1973. Na trhu pôsobí 53 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Repejov 32 067 04 RepejovRegistrový súd: Štatistický úrad Slovenskej republiky
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.